Виртуален фентъзи мениджър Кръг 2 – резултати!

Здравейте, фентъзи футбол маниаци!

Приключи кръг 2 от надпреварата във Виртуален фентъзи мениджър! В последните 2 мача от кръга с водещи Юлиан Аспарухов и Вълко Милков в живото предаване се получиха 2 минимални победи. Норич загуби от Нюкасъл с 0-1 след гол на Пол Дъмет (асистенция на Мат Ричи), докато Челси победи с 1-0 Лестър с гол в 90-тата минута на Курт Зума (асистенция на Мейсън Маунт). Най-добре представилите се играчи бяха голмайстора Дъмет с 15, Ласелс и Дубравка записаха по 7, а в другия мач Зума с 14, Маунт с 9, Кепа и Кристенсен със 7. Отличната новина този път бе доброто качество на стрийминга и оптимизираната продължителност на живото предаване – под 45 минути. Следва 3 дни “почивка” и петък отново започва битката, скоро ще обявим и втория победител в нашата игра!

Класирането може да видите Тук.

В петък (8 май) започват мачовете от кръг 3 на Виртуален фентъзи мениджър! Ще направим някои промени в гугъл формите, за да направим играта още по-приятна и интересна! Очаквайте инфо за отборите още утре!

Както винаги ще предаваме на живо точно в 18:30 на живо в Twitch, Facebook и Youtube!

Вижте какво се случи в ден 3:

Неусетно измина и ден 3 от кръг 2! С водещи Юлиан Аспарухов и Борислав Цонев, този път нямахме шанса да видим дъжд от голове както в ден 2. Получи се интересна дискусия и се включиха много теми, включително и проекта “рестарт” за въстановяване на мачовете от Висшата лига. Резултатите, които се получиха вчера бяха 3 равенства. В мача Ман Сити – Тотнъм най-изненадващо се получи нулево равенство. Причината отново бе слабата игра и пропуски най-вече на Рахийм Стълинг, но също се отличиха и Бернардо Силва, както и Кевин Де Бройне. 10 спасявания записа Уго Йорис, топ играчите в мача са Лапорт с 8, Отаменди с 8 и Алдервайрелд 7. В мача Шефилд Ю – Кристъл Палас също се получи резултат 0-0 при изключително равностоен мач, в който се отличиха Ван Аанхолт с 9, Джак О’Конъл 7 и Висенте Гуаита 7. Единствения мач с голове за деня беше Арсенал – Бърнли, който завърши 1-1. Головете отбелязаха Дуайт Макнийл и Рийс Нелсън. Играчите с най-много точки бяха същите Нелсън 10 и Макнийл с 9. Вижте детайлите от всички мачове:

2A.LacazetteA.Barnes2

Днес от 18:30 започват мачовете от ден 4 на Виртуален фентъзи мениджър! Отборите може да селектирате тук:

Норич – Нюкасъл / Челси – Лестър

Започваме точно в 18:30 на живо в Twitch, Facebook и Youtube!

Вижте какво се случи в ден 2:

Във втория ден от кръг 2 се изиграха цели 3 мача, което се случва за първи път във Виртуален фентъзи мениджър! Не само, че имаше 3 мача, но и бяха доста интересни и резултатни. Познатия вече на вас тандем – Вълко Милков и Валентин Димитров имаха късмет да видят много интересни голове и мачове и 2 победни гола в 90-тата минута. Изключение направи мача Брайтън – Уест Хям, който завърши 0-1 с гол на Ланзини и асистенция на Фредерикс. Другите 2 мача обаче предложиха дъжда от голове. Евертън победи с 3-2 Уотфорд, тук се отличиха Ричарлисон с 2 гола, Дин с 2 асистенции, Майкъл Кийн с победен гол в 90-тата минута и Шеймъс Колман с асистенция, докато дуото на Уотфорд – Дийни и Деулофеу записаха по гол и асистенция. Драма имаше и на мача на Ливърпул, които допуснаха 2-2, след като водеха 2-0. Победен гол от общо 2-та в мача на Садио Мане в 90-тата минута. Отличиха се също Милнър с гол от дузпа и асистенция, а Боби Фирмино също записа асистенция. За Саутхемптън се отличиха Че Адамс с 2 гола, а Валери и Редмънд записаха асистенции. Интересното е, че единствения играч с 0 точки от трите мача бе Трент Алекзандър-Арнолд! Вижте и пълните детайли от трите мача: